1. PRLog Home
  2. Business Index
  3. Pressroom Index
  4. Press Releases Home
  1. About
  2. Products
  3. Contact

About

DCSerwis.pl to portal skierowany do grupy polskich specjalistów zawodowo zajmujących się problematyką budowy, utrzymania i zarządzania centrami przetwarzania danych.
Zakres tematyczny naszego serwisu obejmuje szereg rozwiązań stosowanych współcześnie w projektowaniu, budowie i eksploatacji centrum danych.

Tematyka portalu obejmuje zagadnienia:

   * infrastruktura budynku centrum danych
   * szafy rack
   * zasilanie gwarantowane i dystrybucja energii
   * klimatyzacja precyzyjna
   * okablowanie logiczne
   * monitorowanie parametrów pracy urządzeń
   * bezpieczeństwo fizyczne i pożarowe
   * procedury i dokumentacja eksploatacyjna
   * zarządzanie eksploatacją


Czytelnicy naszego portalu to osoby z branży informatycznej, przemysłowej, telekomunikacyjnej, bankowej i finansowej, które już wykorzystują lub planują wdrażać pokazane w serwisie technologie i narzędzia wykorzystywane w centrach przetwarzania danych.

Jednym z celów naszego działania jest popularyzacja wiedzy dotyczącej centrów danych i ich znaczenia dla biznesu. Pragniemy zebrać wszystkich zajmujących się podobną tematyką w jednym miejscu i zbudować silną społeczność złożoną zarówno ze specjalistów utrzymania centrów przetwarzania danych jak i osób zarządzających centrami danych od strony biznesowej.

Jesteśmy przekonani, że portal DCSerwis.pl ma szanse stać się platformą transferu wiedzy i może pozwolić na popularyzację zagadnień, którymi zajmujemy się każdego dnia.

Możesz nam wysłać wiadomość na adres:

kontakt (tu wstaw at) dcserwis.pl
lub pozostawić wiadomość korzystając z formularza kontaktowego