About

Konutkredisi.com.tr konut kredisi ve ev kredisi ile ilgili farklı bankaların faiz ve masraflarını hesaplama ve karşılaştırma konusunda ücretsiz danışmanlık hizmetleri sunan, müşterilerini ihtiyacına göre en uygun bankaya yönlendirerek fayda sağlamayı amaçlayan bir şirkettir.

1. Konutkredisi.com.tr nedir?

Konutkredisi.com.tr,
·Konut kredileri konusunda danışmanlık hizmeti sunan,

·Farklı bankaların kredilerini detaylı olarak karşılaştıran,

·Şartlarınıza en uygun krediyi sizinle birlikte araştıracak ve değerlendirecek konut kredisi uzmanlarına erişim sağlayan,

·Araştırma sürecinden krediyi bankadan çekene kadar geçen tüm süreçte yanınızda olan,

·Bankalardan bağımsız bir şirkettir.

Konutkredisi.com.tr’de kredilerin tüm detayları, sizin için geçerli olabilecek en uygun faiz oranları ve masrafları, bankaların kredi kullandırma süreçleriyle ilgili bilgiler ve karşılaşabileceğiniz diğer masraflar ile ilgili gereken diğer bilgiler detaylıca listelenmektedir.

2. Bu hizmetin bana ne faydası var?

Konutkredisi.com.tr sayesinde:

·Banka banka dolaşmadan sizin için en uygun konut kredisini tek adreste bulabilirsiniz

·Bankaların Konutkredisi.com.tr’ye özel kampanyalı ürünlerinden ve oranlarından faydalanırsınız

·Çeşitli bankaların kredileri hakkında detaylı ve eksiksiz bilgi sahibi olursunuz

·Kredi için araştırma sürecinden gayrimenkul satın alma işleminin sonuna kadar her aşamada sizin yanınızda olan, konunun uzmanı Mortgage danışmanınızdan destek alırsınız

·Ön onayınız çıktıktan sonra seçtiğiniz banka ile randevulu ve hızlı bir şekilde görüşürsünüz.


3. Bu hizmet için ücret ödemem gerekiyor mu?

Konutkredisi.com.tr'nin danışmanlık hizmeti tamamen ücretsizdir. Konut kredisini kullansanız da kullanmasanız da size sağladığımız hizmet için hiçbir aşamada herhangi bir ücret talep edilmez.

4. Konutkredisi.com.tr herhangi bir bankaya ağırlık veriyor mu?

Konutkredisi.com.tr bankalardan tamamen bağımsızdır ve hizmetleri sonucunda sizin için en uygun kredi ürünlerini sunmayı amaçlar. Size seçenekleri tanıtır, ihtiyacınıza özel tekliflerden haberdar olduğunuzdan emin oluruz – ama seçimi siz yaparsınız.

Herhangi bir banka ile organik bağımız, bir ortaklığımız bulunmamaktadır. Bankalardan bağımsız olmamız, size vereceğimiz hizmetin niteliğini ve tarafsızlığını sağlar.


5. Bu hizmet “karşılaştırma” hizmeti sunan internet sitelerinden nasıl farklı?

Gerçek faiz ve masraflar
Konutkredisi.com.tr’de bankaların “tabela” faiz oranlarını ve masraflarını değil, şubelerden alabileceğiniz özel ve kampanyalı faiz oranlarını öğrenirsiniz ve karşılaştırabilirsiniz. Bu özelliğimiz sizi bankaları birer birer arayıp şubelere gitmekten kurtarır, banka ile karşılıklı beklentilerinizi doğru belirlemenizi sağlar.

Uzman danışmanlık
Tarafımızdan atanan, sizin için işinizi takip edecek “size özel danışman” sayesinde her zaman aynı kişiyi arayıp konuşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi alıp tüm bankalara yollamak yerine ihtiyaçlarınızı anlayıp çözüm sunabilecek danışmanlarımızca tüm süreçte yardımcı oluruz.

Güçlü sistem ve ortaklık yapısı
Bankacılık ve konut kredileri konusunda onlarca yılı aşkın çok güçlü tecrübesi olan ortaklarımız sayesinde kurduğumuz sistem ve teknolojik altyapı siz müşterilerimizin her zaman en doğru bilgi ve tavsiyeleri ve en kaliteli servisi almanızı sağlar. Kredi danışmanlığı konusunun web sitesi açmaktan ibaret olmadığının bilincindeyiz.