About

Web Tasarım, E-Ticaret, Kurumsal Kimlik, SEO, Grafik Tasarımı, Reklam, Yazılım, ... konularında üst düzeyde eğitim ve deneyime sahip olan genç ve dinamik kadrosuyla Kriyus Web Services; konusunda herzaman en iyisini hedefleyen, yapıcı, yaratıcı, kendini tekrar etmeyen yapısıyla, teknolojiyi en iyi ve en etkin şekilde kullanabilmek için web tasarım, bilişim, reklam, iletişim dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir. Önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini tespit ettikten sonra kaliteli ve doğru hizmeti en hızlı bir biçimde gerçekleştirmektir. Bu anlamda Kriyus Web Services olarak web tasarım konusunda teknoloji ve görselliğin birleşimiyle binlerce projeye imzamızı atmayı başardık.
Kriyus Web Services gelişen teknolojiyi izleyen yapımız ve yıllardır beraber çalıştığımız bu sektörün devleri sayılabilecek firmalar vizyonumuzu belirlemiştir. Kriyus Web Services uzman kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı, ülkemiz şartlarında ekonomik ihtiyaçları göz önünde bulundurarak sizlerin yanında olmuştur. Küreselleşen dünya sisteminde artık ihtiyaç halini aşıp zaruret halini alan İnternet Teknolojileri konusunda geliştirdiğimiz sistem ile sizlere ileri teknoloji ürünleri yanında web alanı (Hosting), internet ismi tescili (Domain Register) ve web tasarımı konusunda da hizmet vermekteyiz. Misyonumuz geçmişten aldığımız tecrübemizi geleceğe sizlerin memnuniyeti olarak yansıtmaktır.

Birçok Firma ve Şirkete hizmet sağlamakta, müşteri memnuniyeti ve portföyünü her geçen gün daha da genişleterek ileriye doğru sağlam adımlarla gitmekteyiz. Teknolojiyi yakından takip edip bilişim sektöründe teknoloji ve yenilikleri takip eden bir yapıya sahibiz. Profesyonel hizmet kalitesini birçok firma ve şirkete başarıyla taşıdık ve taşımaya da devam ediyoruz.