About

TESİSATÇI

TESİSAT
Tesisat, evlerde iş yerlerinde bir alt yapı oluşumu olan döşeme işlemlerine veilen isimdir.. İhtiyaçlar doğrultusunda kurulacak olan tesisat sistemi için gerekn malzemelerin uygun yerlere yerleştirilmesidir... Tesisat, evimizde iş yerlerimize banyo tesisatı, yangın tesisatı, tuvalet tesisatı, mutfak tesisatı kısacası su tesisatı, elektirik tesisatı ve bu tesisat alanlarında yaşanan problemlerin giderilmesi ya da alt yapı çalışmalarının hazırlanıp sıfırlan kurulması yenilenmesidir.. Vizyon Tesisatçı su tesisatçısı olarak 2009 yılından bu yana tesisatçı sektöründe hizmet vermektedir.
TESİSATÇI
Vizyon Tesisatçı İstanbul başta olmak üzere İzmit ve çevresinede tesisatçı hizmeti vermektedir. Uzman ve dinamik ekip arkadaşları ile su tesisatçıları olarak kırmadan su kaçağı tespiti kırmadan tıkanıklık açma ve su tesisatı kurulumu gibi birçok tesisat hizmeti verilmektedir.
Tesisatçılar, banyo tesisatçısı, mutfak tesisatçısı tuvalet tesisatçısı, logar tesisatçısı, kanalizasyon tesisatçısı yangın tesisatçısı olmak üzere bir çok su tesisatı hizmeti veren uzman lık alanında profesyonel ekiplerden oluşan kadrosu ile bir su tesisatçısı olmakla birlikte İstanbul başta olmak üzere İzmit ve çevre ilçelere su tesisatı hizmeti veren bir firmadır....
Profesyonel su tesisatçıları sayesinde üstesinden gelinmesi  zor tesisat işleini kolaylıkla aşabilirsiniz. Tesisatçı, su tesisatınızda oluşan tıkanıklık problemlerini aşmak bir yana logar tıkanıklığı açma kanazliasyon tıkanıklığı açma hizmetide vermektedir.
Tıkanıklık problemi yaşadığınızda eğer tıkanıklığa sebep olan şey görünmüyorsa tıkanıklığı daha kötü bir noktaya götürmek yerine profesyonel tesisatçılar sayesinde kırmadan tesisatçı hizmetlerini alabilirsiniz.Vizyon Tesisatçı, bireysel olarak edindiğinizde maddi problem yaşayacağınız su tesisatçısı ekipmanlarını kullanmaktadır. Yeni nesil teknolojik cihazlar ile kırmadan tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan logar gidei açma  gibi bir çok tesisatçı hizmetlerini alabilisiniz.
Vizyon Tesisatçı, İstanbul su tesisatçısı, izmit su tesisatçısı olmak üzere iki büyük şehirde tesisatçı hizmetleri vermektedir. 14 den fazla araç filosu ile ve onlarca uzman tesisatçısı ile sizlere 30 dakikada servis göndermekte ve su tesisatı problemlerinizde sizlerin yardımcısı olmaktadır.
Su tesisatçısı Vizyon Tesisat ile sizleri bir ömür su tesisatı problemlerinden kurtarmanın yollarını sıralayacağız;
Hijyen ve tıkanıklık problemi yaşamamanız açısından, su tesisatlarınızda düzenli olarak temizlenmesi ve 9 ayda bir bakım ve onarım çalışması yapılması tavsiyelerimiz arasında yer almaktadır. Uzman Tesisatçılar, su tesisatınızda yaptırmanız gereken bakım ve onarım çalışmaları sağlığınız açısından büyük önem taşıdığını belirtmektedir..Uzman Tesisatçılar tarafından yapılması gereken bir hizmet olan su tesisatı bakım ve onarım çalışmaları doğrultusunda tesisatınızda oluşan pis  su, bakteri ve parazit birikimi ve bir çok hastalığı taşıyan bakterilerin oluşmasını engelleyecektir. Düzenli olarak su tesisatı bakımı yaptıran üyelerimiz tesisat problemi yaşamadığı gözlemlenmekedir.
Bütün bu tesisatçı hizmetleri doğrultusunda su tesisatı problemi yaşar mısınız? Doğru kullanım söz konusu olduğunda elbette bakım ve onarım çalışmaları dahilinde tıkanıklık ve su tesisatınızda herhangibi bir arıza problemi yaşamazsınız. Doğru kullanım olarak nitelendirilen su tesisatı kullanım türü aslında giderlere atılmaması gereken maddeleri bilmeniz gerekmektedir.
Detaylı bilgi için lütfen bizlere telefon numaralarımızdan ulaşınız.

VİZYON TESİSATÇI | 0532 178 94 60 | 0555 093 60 60