About

Aslında "Neler yapıyorum" sorusuna ohooo neler "yapmıyorum ki" diye cevap yazmak geliyor içimden ama çok açıklayıcı bir cevap olmayacağı için hemen vazgeçiyorum. :) Üniversite yıllarında öğrendiğim bir söz vardı "Her konuda bir şeyler bileceksin, Bir konuda her şeyi bileceksin." bu söz o kadar hoşuma gitmişti ki hala en büyük hayat felsefem olarak aklımın bir kenarında muhafaza ederim.

E-ticaret danışmanlığı önceki yazılarımda bahsettiğim gibi çok komplike bir iştir. İyi bir e-ticaret danışmanı sektör dinamiklerini, tedarikçileri, sektördeki mevcut yatırımcıları zaten bilmekle mükellefken bunların dışında e-ticaret ile beraber olmazsa olmaz sosyal medya yönetimi ve SEO (Arama motoru optimizasyonu) konusuna da hakim olmalıdır. Bu üç unsur E-Ticaret Danışmanı için temel yapı taşlarıdır. Bu konulara hakim olmadıktan sonra ve/veya birini bilmedikten sonra E-ticaret danışmanlığı vasfından bahsetmek bana göre zordur.

Gökhan SEZER | E-Ticaret Danışmanı

Bunların yanı sıra internet reklamcılığı yönetimi, yazılım dilleri konusunda en azından temel bilgi, grafik tasarımı konusunda yetkinlik, kurumsal kimlik çalışmaları yönetimi konularında da donanımlı veya bu donanımlara sahip ekip arkadaşları ile bütün halde çalışıyor olmalıdır.

Sonuç itibari ile e-ticaret danışmanı olarak sosyal medya yönetimi, SEO ve SEM danışmanlığı, internet reklamcılığı, kurumsal kimlik çalışmaları, yazılım ve tasarım konularında hizmet vermekteyim.

İşimiz ile ilgili tanıtım amaçlı hazırlanan animasyon videolarımızı izleyerek hakkımızda daha fazla bilgi elde edebilirsiniz. Tanıtım Videolarımız için Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlığı ile ilgili daha fazla bilgi için e-ticaret danışmanlığı başlıklı sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Visit: http://www.gokhansezer.com